Polski

Final drive-trackmotors dostarcza przekładnie główne, silniki napędowe i przekładnie jazdy dystrybutorom, odsprzedawcom i użytkownikom końcowym.

Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją przekładni głównych. Naszym celem jest obniżenie cen rynkowych. 

Final drive-trackmotors reprezentuje najlepsze marki na rynku. Nasza oferta zawiera produkty najlepszych producentów i gwarantuje najwyższą jakość. Wszystkie nasze produkty są

nowe i pochodzą prosto z zakładów produkcyjnych.

 

Oferujemy przekładnie główne w konkurencyjnych cenach, a dzięki funkcji porównywania cen gwarantujemy najniższe ceny w Europie. Skupujemy podzespoły maszynowe w dużych

ilościach, co pozwala nam zagwarantować niższe ceny.

 

Wszystkie przekładnie główne z naszej oferty są składowane w naszych magazynach, co oznacza, że dostawa produktu odbywa się natychmiast po potwierdzeniu złożenia zamówienia.

Wszyscy nasi pracownicy są wyspecjalizowani w dystrybucji i obsłudze klienta, dlatego też w razie pytań oferujemy wsparcie i kompetentne doradztwo. 

 

Co sprawia, że jesteśmy jednym z najlepszych dostawców przekładni głównych? 

 

  • Najlepsze ceny na rynku (Porównywarka cen)
  • Bezpłatna dostawa na terenie całej Europy.
  • Duży magazyn zawierający przekładnie do ponad 1500 różnych maszyn. 
  • Krótki czas dostawy, możliwość wysyłki na cały świat.
  • 2-letnia gwarancja na wszystkie produkty.
  • Wysokiej jakości obsługa klienta, wsparcie techniczne oraz instrukcje montażu urządzeń w językach angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.
  • Części zamienne do produktów firm Bonfiglioli, Doosan Mottrol, Eaton, Nabtesco, Nachi, SBP&T oraz innych najlepszych marek.
  • Niniejsza strona internetowa zawiera informacje w języku angielskim. Wszelkiego rodzaju komunikację z firmą Finaldrive-trackmotors zaleca się prowadzić w języku angielskim, ponieważ Finaldrive-trackmotors nie ponosi żadnej odpowiedzialności za nieporozumienia wynikające z tłumaczeń tekstów z innych języków.

 

Shop final drives now

contact Finaldrive-Trackmotors.com